TopStar

26. června 2018 10:11

Richard Krajčo řeší vážné zdravotní potíže! Přestala mu fungovat půlka těla

Zpěvák hudební skupiny Kryštof Richard Krajčo (41) řeší v současnosti velmi nepříjemné zdravotní problémy. Kvůli těm musel zrušit i dlouho očekávaný koncert. Skřípl si totiž nerv v kostrči a teď mu přestala fungovat dolní polovina těla. Jen stěží se postaví na nohy a udělá nějaký ten krok.

‚‚Včera odpoledne ovšem půlka mého těla díky skřípnutým nervům přestala fungovat a díky fyzioterapeutům se dnes mohu sice na nohy postavit, ale to je tak vše, co zmůžu,‘‘ nechal se slyšet znehybněný zpěvák. Kvůli svým bolestem a neschopnosti pohybu musel zrušit koncert a fanouškům se omluvil a slíbil, že se v budoucnu bude snažit jim koncert vynahradit.

Zdá se, že Krajčo je ten typ muzikanta, který koncerty téměř vůbec neruší. V pátek 22. června to ale už nezvládl a koncert tak musel odvolat. Nebýt fyzioterapeuta, tak není schopen se ani postavit na nohy. A i když teď už může stát, více jak pár kroků neudělá.

‚‚Nezlobte se, tentokrát to zdraví nedovolilo. Užijte si skvělou Katarinu Knechtovou, které i tímto děkujeme za pomoc. Mějte se hezky a já mířím opět pod ruce odborníků a pak na vyhřívanou dečku do postele,‘‘ oznámil Richard na videozáznamu přes své sociální sítě.


Přečtěte si také