TopStar

17. května 2018 09:49

Richardovi Genzerovi to ani pro tentokrát nevyšlo! Je to definitivní

Zdálo se, že Richard Genzer (51) našel konečně tu pravou. Speciální pedagožka Markéta Jiránková byla s Geňou dlouhých šest let a před rokem a půl dokonce požádal herec svou milou o ruku i přesto, že byl a je stále ženatý s Lindou Finkovou. Místo svatby ale přišel rozchod.

‚‚Do roka a do dne se říká u mladých. My máme čas. Navíc oba už jednu svatbu za sebou máme, takže si užíváme to meziobdobí, které je super. Ten člověk ti patří, ale nikdy nevíš. Smutný by bylo, kdybych byla čtyřicetiletá a nikdy neprovdaná,‘‘ nechala se Jiránková slyšet čerstvě po žádosti o ruku. Vztah známého baviče a psycholožky nebyl ale nikdy ideální, ale vždy došlo k ustálení. Teď je ale definitivní konec. V poslední době se pár víc hádal, než vrkal. A tak to Markéta rozsekla a rozhodla se vztah ukončit. ‚‚Ano, rozešli se, ale ani jeden to nechce komentovat,‘‘ nechal se slyšet pro tisk anonymní zdroj.

Právě kvůli Markétě opustil Geňa před šesti lety svou ženu, se kterou má dceru Viktorii a syna Matyáše. Pro tentokrát zažil odkopnutí na vlastní kůži a třeba si pro příště vezme chyby z předchozích vztahů k srdci. ‚‚Markétu jsem požádal o ruku, aby viděla, že s ní počítám do budoucna a mohli jsme plánovat společný život. Sama přišla s tím, že to nemusí být do roka a do dne, protože ví, že ještě nejsem rozvedený. To teď budu muset začít řešit,‘‘ oznámil Genzer poté, co se odhodlal k ráznému kroku. No, teď už rozvod zcela jistě řešit nemusí.

Tento všestranný muž s nepřehlédnutelnou postavou se narodil roku 1966. Jeho otec z něj chtěl mít fotbalistu, ale Richard se rozhodl pro studium tance na pražské konzervatoři (podle vlastních slov kvůli holkám). Již tam poznal svého současného kamaráda a kolegu Michala Suchánka. Po absolvování konzervatoře ho angažovala tehdejší slavná pražská taneční skupina UNO. Po deseti letech ale učinkování v UNO ukončil a odebral se k herectví.


Přečtěte si také