TopStar

11. ledna 2018 15:00

Ricky Martin se oženil! A nebyla to andělská blondýnka ani žhavá zrzka

A je to tu! První svatba roku byla holčičí, když se vdávala hollywoodská herečka Ellen Page. Nyní ji vystřídal lamač ženských srdcí, zpěvák Ricky Martin. Nevzal si však kolegyni z branže ani nějakou anonymní krásku. Jeho vyvoleným se stal třiatřicetiletý Jwan Yosef, který se před pár dny objevil po boku Rickyho i na předávání Zlatých glóbů.

Nikdo tomu nechtěl uvěřit, ale je to holý fakt. Informaci o své ženitbě potvrdil i sám zpěvák. ‚‚Nyní jsem manžel. Za pár měsíců to grandiozně oslavíme a já vám o tom určitě dám vědět. Vyměnili jsme si sliby a podepsali všechny nutné a potřebné papíry, včetně předmanželské smlouvy,“ nechal se nadšeně slyšet světový zpěvák.

O vztahu Rickyho Martin a jeho dnes již manžela Jwana Yosefa se začalo mluvit před více jak dvěma lety. A na podzim roku 2016 pár poprvé promluvil o zasnoubení. Podle zpěvákových slov se nejprve zamiloval do Yosefových prací (Jwan je malíř) a až posléze i do samotného autora. ‚‚Když jsem spatřil jeho práce, dočista jsem se zbláznil. Tak moc mě nadchly. A až potom mě napadlo kontaktovat jejich autora a seznámit se s ním,“ zmínil Ricky v jednom z rozhovorů.

O ruku požádal Martin svého milého ve všech tradicích klasických romantických filmů: ‚‚Poklekl jsem na jedno koleno a vytáhl malou metalickou krabičku. Byl jsem hrozně nervozní a místo toho, abych se zeptal, zda si mě Yosef vezme, jsem řekl, že pro něj něco mám,“ poznamenal Martin se smíchem.

Připomeňme si, že Ricky Martin vychovává dnes již devítiletá dvojčata, která si s Jwanem velmi dobře rozumí. A není tomu tak dávno, co zpěvák zveřejnil, že touží po rozšíření rodiny. Nyní je Martin již ženatý muž a může si své sny začít plnit.


Přečtěte si také