TopStar

11. září 2018 10:00

Ilona Blašková

Ricky Martin vystoupil v Praze a podle jeho slov u nás nechal své srdce!

V neděli měl ve Vysočanech koncert Ricky Martin. Poprvé u nás v Republice! Prý to bylo úžasné. Hodně se převlékal a tančil jak smyslů zbavený. A prý tady nechal srdce. Paráda!

Už při vyhlášení evropského turné nejedno srdce milovníka latino hudby zaplesalo. Úplně poprvé se u nás objevila světová hvězda Ricky Martin. Prý i přes svůj tzv. punkový přístup koncert zvládl na jedničku. Vše to začalo sobotním příletem. Místo ohlášených 18:10 minut, Ricky přiletěl krátce po osmé večer. Do hotelu přijel přes VIP zásobovací vjezd, takže se všem novinářům a sběračům podpisů úspěšně vyhnul.

Kvůli údajným zdravotním komplikacím, protože je Ricky silný alergik, dorazil do arény na poslední chvíli. Po úvodní skladbě Maria divákům slíbil, že když se jedná o poslední vystoupení v Evropě, nechá na něm své srdce. Ale že si vystoupení užije naplno. A to také splnil.

Kostými měnil jako chameleon a už po prvních skladbách jimi rozžhavil celou arénu. Byl to skvělý zážitek. A tak doufejme, že příště bude Ricky smělejší a rozhovory poskytne.

Sdílejte článek
Štítky koncerty Ricky Martin

Přečtěte si také