TopStar

16. června 2018 09:52

Rihanna miluje alobaly! Pro tentokrát to ale skončilo trapasem...

Zpěvačka Rihanna (30) si zkouší novou roli herečky. Teď si zahrála ve snímku Debbie a její parťačky a před pár hodinami se zúčastnila i londýnské premiéry. Stejně jako na newyorskou premiéru dorazila opět v ‚‚alobalu‘‘, pro tentokrát ale zlatém. Šlo o netradiční šaty módního domu Poiret. Co na ně říkáte?

Zlatá barva šatů zpěvaččině snědé kůži rozhodně sedla, ovšem střih už byl poněkud nešťastný. Její ňadro se neposlušně hlásilo ven a celý koncept tedy vypadal velmi nepodařeně. Fanoušci srovnali Rihannu s kyprým bonbonem, který rozhodně nepůsobil sexy. Je ale pravda, že od doby, co RiRi přibrala, má s vypadáváním svých předností z oblečení problém celkem často.

I přes kontroverzní outfit ovládla zpěvačka červený koberec a její filmové kolegyně tak zůstaly upozaděny. Na premiéře se objevily i Helena Bonham-Carter, Sandra Bullock, Sarah Paulson, Mindy Kaling či Cate Blanchett a jedna zářila více než druhá. Dámy si při natáčení skvěle sedly, a tak i při premiéře působily jako nejlepší přítelkyně.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o remake původního filmu ‚‚Dannyho parťáci“, nýbrž o volné pokračování, spekuluje se o tom, zda se v roli Dannyho Oceana mihne ve filmu i samotný George Clooney. Kdyby se ho fanoušci ale nedočkali, netřeba zoufat, protože Matt Damon svou přítomnost ve filmu potvrdil. ‚‚Něco ve filmu dělat budu. Ještě nevím co, ale obsazení je natolik atraktivní, že se hrozně těším na výsledek všech dam. Bude to zábava,“ nechal se slyšet herec ještě před natáčením. V českých kinech je snímek dostupný už od 7. června.


Přečtěte si také