TopStar

15. ledna 2018 10:00

Rihanna na pohřbu svého bratránka. Bílé šaty měly oslavovat život

Těsně po Vánocích přišel o život bratranec (21) světové zpěvačky Rihanny. Jednalo se o chladnokrevnou vraždu v Barbadosu, rodišti obou příbuzných. Rihanna a celá její rodina byla zdrcena, její bratránek Tavon byl i jejím nejlepším přítelem. Před nedávnem proběhl mladíkův pohřeb...

Rihanna stále smutní. Její bratranec Tavon Kaiseen Alleyne byl totiž nedávno brutálně zavražděn, když procházel ulicemi svého rodiště na Barbadosu. Před pár dny proběhl mladíkův pohřeb a Rihanna i přátelé chlapce, kteří nesli rakev, dorazili na obřad v bílém. Právě bílá barva měla oslavovat život a chlapcovu nevinnost. Ačkoli chtěla zpěvačka udělat z pohřbu krásnou událost, nepodařilo se jí zadržet slzy a za masivními slunečními brýlemi se Rihanně kutálely slzy.

Vrah Tavona bude postaven před soud na konci ledna. Doteď není znám motiv vraždy. Policie tvrdí, že na Barbadosu jsou ozbrojená napadení a vraždy stále četnější. Jenom loni došlo ke 28. A kriminalita na Barbadosu stále roste.

Podle svědků se 26. prosince Tavon procházel ulicí v oblasti Saint Michel, když k němu kolem sedmé hodiny večerní přistoupil neznámý muž. Ten na něj několikrát vystřelil a z místa činu uprchl. Policie pachatele stále hledá. Mladý Tavon sice byl okamžitě převezen do nemocnice, ale svým zraněním podlehl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také