TopStar

14. listopadu 2013 22:25

Jana Fikotová

Rihanna novou image vyráží dech: „Nemůžu si pomoct!“

Zlí jazykové tvrdí, že barbadoská zpěvačka Rihanna (25) trpí narcistickou poruchou osobnosti neboli touhou po neustálé pozornosti okolí. Svým novým účesem to však jen potvrzuje.

U barbadoské krásky jsme si už dávno zvykli, že ráda překvapuje a šokuje. A to nejen outfity, ale především svými vlasovými kreacemi. Blond kučery, dlouhé černé prameny vlasů, červené afro či krátký ježek. Dalo by se říci, že není účes, který by tato trendy diva nevyzkoušela.

Omyl! Na svůj Instagram vyvěsila nejnovější fotografie pro časopis 032c, kde šokuje opět novým účesem, který se jednoznačně stane opět hitem mezi lidmi. Na focení spolupracovala se světoznámými módními značkami, nejlepšími stylisty i kadeřníky a uznávaným duem fotografů Inez van Lamsweerde and Vinoodh Matadin.

Sama Rihanna tvrdí, že každá její vlasová proměna symbolizuje určité změny v jejím životě a garantuje celkem nový zvuk samotných písní. „Jakoukoli změnou své image riskuju. Měním něco, co je zaběhnuté, ale prostě si nemůžu pomoct. Tou nejintenzivnější proměnou byl pro mě přechod na krátký sestřih. Věřte, bylo to skvělý. Nad změnami příliš nepřemýšlím. Nechávám se strhnout momentální náladou. Především mě nezajímá názor jiných lidí. Mám vlastní vkus, představy a inspiraci. Je jen pár lidí, které při úpravě zevnějšku poslouchám.“

-juf-

[[nid:2153810]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také