TopStar

22. února 2018 22:20

Rihanna oslavila třicáté narozeniny! Tipovali byste čokoládovou krásku na tolik?

Není to tak dávno, co oslavila světová zpěvačka kulatiny! A kdo by to byl řekl, už třicáté. Co by to bylo za narozeniny bez pořádné oslavy, a co by to bylo za oslavu, kdyby na ní Rihanna nepozvala všechny své přátele a zvučná hollywoodská jména. Mezi přítomnými v newyorském apartmánu byl Leonardo DiCaprio, Paris Hilton se snoubencem i čerstvě zasnoubená Toni Braxton.

Rihanna si na počest svých narozenin zorganizovala večírek v New Yorku, který trval až do čtvrté ranní. Zpěvačka se fotkami z celé slávy podělila na svých sociálních sítích s fanoušky. Mezi pozvanými byla Rihannina maminka Monica Fenty, přátelé hvězdy Leonardo DiCaprio, Toni Braxton, Paris Hilton se svým snoubencem Chrisem Zylkou a dokonce i byznysman ze Saudské arábie Hassan Jamil, se kterým čokoládová kráska údajně randí.

RiRi zvolila pro tuto událost šaty módního domu Yves Saint Laurent z jarní kolekce 2018 a celý outfit doladila doplňky s diamanty. ‚‚30, už teď je to moje oblíbená doba,‘‘ připsala dívka k jednomu ze svých příspěvků na Instagramu.

Co by to bylo za oslavu, kdyby na ní Rihanna nezazpívala. A nebyla sama, kdo vzal do ruky mikrofon. O konkurenci se jí postarala zpěvačka Toni Braxton: ‚‚Děkuji, že jsi udělala můj večer natolik jedinečným. A nikdy ti neodpustím, že jsi na mém večírku vypadala tak zatraceně dobře,‘‘ poděkovala humorně Rihanna své pěvecké kolegyni na sociálních sítích.

Zpěvačka si v současnosti užívá po boku nového přítele, miliardáře ze Saudské Arábie Hassana Jamala. S tímto mužem tvoří Rihanna dvojici už dobrého půl roku. Zamilovaní se neobjevují na veřejnosti a svůj vztah drží v tajnosti. Přátelé a blízcí známí dvojice však tvrdí, že pár je velmi šťastný a plánuje společnou budoucnost.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio narozeninová oslava zpěvačka Rihanna Paris Hilton

Přečtěte si také