TopStar

25. září 2017 11:16

Jiří Kubeš

Rihanna pokořila Madrid v róbě ukrajinské návrhářky

Hvězdy světového renomé nepřestávají udivovat veřejnost svými originálními zjevy a modely. Z těch posledních lze uvést herečku Demi Moore či modelku Natalju Vodjanovou. A v pozadí samozřejmě nezůstala ani americká popová zpěvačka a herečka Rihanna.

Ta v současnosti cestuje po celém světě v rámci prezentace své první kosmetické kampaně Fenty Beauty. Devětadvacetiletá zpěvačka Rihanna nedávno zavítala například do španělského Madridu. A právě zde se jí podařilo potěšit oko světových módních kritiků svým „provzdušněným“ modelem.

Who wore it best? #rihanna at her #fenty beauty launch in Madrid Spain, wearing a dress by @mariannasenchina na spring 2018 collection and shoes by @olganaparis #puma #beauty #makeup #glam #instafashion #eklektikkonvos #eklektikhair #paris #rihnavy #rihworeitbestofcourse #fashion #ootd #fashiondaily

Příspěvek sdílený Eklektik Konvos (@eklektik_konvos), Zář 25, 2017 v 1:11 PDT

Na sebe vzala šaty s volánovými rukávy ukrajinské návrhářky Marianny Senchiny. Během představení její vlastní kosmetiky tak oči novinářů, přítomných pánů, ale i dam, často mířily úplně jinam, než na její nové produkty.

@badgalriri looking hot as hell #rihanna #streetstyle#ootd #fashion #tb #f4f #runway #vogue #chanel #blogger #persian #look #makeup #inspo #instagood #instagram #igdaily #fb #lb #trend

Příspěvek sdílel uživatel @fashionista_queenr, Zář 25, 2017 v 1:27 PDT

Podle módního časopisu Vogue se sama ukrajinská návrhářka Senchina nechala slyšet, že se jí po skončení přehlídky její nové kolekce ozval stylista Rihanny: „Nabídl mi, abych Rihanně přivezla několik modelů na vyzkoušení. Jsem ráda, že si vybrala a že se jí šaty líbí.“ A právě takhle získala Rihanna nový outfit, o kterém sezřejmě ještě nějakou dobu bude mluvit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také