TopStar

7. dubna 2018 11:46

Rihanna předvedla křivky v kožených mini šatech

U Rihanny si můžeme být vždy jisti, že každé její zjevení na veřejnosti bude atraktivní a působivé. Čerstvá třicítka je známá tím, že volí neotřelé a extravagantní outfity, byť jde pouze na nákup. A teprve před pár hodinami předvedla snědá kráska další look, kterým dokázala, že nudné a skromné oblečení rozhodně nejsou pro ni. Podívejte se sami!

Rihanna se před pár hodinami objevila na události oficiálního představení své vlastní kosmetické značky Fenty Beauty v Miláně. Právě pro tuto akci zvolila dívka černé úplé kožené mini šaty módního domu Versace, které doladila masivním černým páskem se zlatou sponou.

Odhalený look podtrhl zpěvaččiny sexy křivky. Obzvlášť nadchla fanoušky zóna dekoltu a Rihannin útlý pas (dokonce i Kylie Jenner by mohla závidět). Svůj outfit doladila dívka černými sandálky se zlatými přezkami a mnoha doplňky v podobě prstenů a náramků, které vzala na obě ruce.

Make-up zvolila ale Rihanna střídmější. Pro tentokrát zvolila zlaté tóny s nádechem nude, přeci jen, outfit je dost výrazný sám o sobě. Rty si ale dívka v průběhu večera namalovala ostře červenou, nejspíše tolik střídmosti najednou nevydržela.

Zpěvačka si v současnosti užívá po boku nového přítele, miliardáře právě ze Saudské Arábie. S tímto mužem tvoří Rihanna dvojici už dobrého půl roku. Zamilovaní se neobjevují na veřejnosti a svůj vztah drží v tajnosti. Přátelé a blízcí známí dvojice však tvrdí, že pár je velmi šťastný a plánuje společnou budoucnost.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Rihanna

Přečtěte si také