TopStar

5. června 2015 11:49

Lucie Průchová

Rihanna sbalila fotbalistu Realu Madrid! Jak se vám líbí nový páreček?

Byli spolu přistiženi v nočním klubu v New Yorku, kde se zdrželi až do ranních hodin, chovali se k sobě velice vřele a údajně i společně posnídali.

Teď se spekuluje po celém internetu, jestli jsou opravdu milenci. To je otázka – jediní, kdo vědí, jak to opravdu je, jsou oni dva.

Každopádně se dá říct, že to Rihanna střídá jako ponožky. Nedávno to byl Drake, mluvilo se i o jejím vztahu s hercem Leonardem DiCapriem a najednou je tu „čutálista“. Tak u koho v náručí se teď hřeje krásná popová hvězdička?

Francouzský fotbalista Karim Benzema hraje za Real Madrid. Teď má pauzu a tak se asi rozhodl trošku si vyhodit z kopýtka. Doprovodil Rihannu na večeři a do klubu Griffin v New Yorku.

Že by měla zpěvačka už vážnou známost? Dvojice fotbalista a zpěvačka není úplně marná, co myslíte? Shakira si to dost pochvaluje. A co si budeme povídat, Rihanně to s Karimem moc slušelo!

Ti dva se určitě znají už delší dobu, začalo to vloni přes Twitter – že by si na něj Rihanna myslela už tenkrát, když psal tuto zprávu?

Během fotbalového mistrovství světa v roce 2014, když byl Benzema vyloučen z mistrovství, mu totiž napsala: „Benzema I feel your pain right now!“, a on jí odpověděl: „Rihanna No pain no gain, thanks for the support!“

Takže by to už tehdy zajiskřilo?

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Shakira Rihanna fotbalista Real Madrid Madrid

Přečtěte si také