TopStar

12. července 2013 07:00

Jan Miler

Rihannin ex boural: Jsem nevinný!

Americký zpěvák Chris Brown (24) byl obviněn v souvislosti s květnovou dopravní nehodou, po které poskytl chybné informace o pojištění a následně ujel.

Pokud soud prokáže, že zpěvák porušil podmínku, půjde až na čtyři roky do vězení. Prohlásil to prokurátor města Los Angeles Frank Mateljan. Prozatím Brownovi hrozí maximálně šest měsíců za mřížemi.

Chris je stále v podmínce, kterou si vysloužil za napadení své bývalé přítelkyně, barbadoské zpěvačky Rihanny (25) v roce 2009. Zpěvák si ale ze žaloby nic nedělá. Tvrdí, že je nevinný. K obvinění se vyjádřil i na sociální síti Twitter.

„Jak můžou říct, že jsem odjel z místa činu, když jsem vystoupil z auta a vyměnil si s tou ženskou všechny potřebné údaje! Ani jedno auto přitom nebylo poškozené. Je to opravdu absurdní,“ rozčiluje se Chris Brown.

„Řidičský průkaz mám platný a i informace, které jsem poskytl, jsou pravdivé. Ta ženská z toho chce udělat alespoň skandál,“ dodává Brown. Tak uvidíme, kdo má pravdu a jestli vyhlášenému bouřlivákovi přibudou do života měsíce nebo roky za katrem.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také