TopStar

17. července 2018 13:15

Rihanny nová image! Co na ni říkáte?

Rihanna mění své podoby jako odstíny rtěnek. Ostříhala se nakrátko, nosila dredy, barvila si vlasy šílenými barvami. Její nová vizáž tedy není zas tak překvapující, i když vidět zpěvačku jako blondýnku je přeci jen něco nového. Co myslíte, udělala RiRi dobře nebo měla zůstat u své přirozené barvy?

Rozhodnutí obarvit se přišlo z ničeho nic a zpěvačka se toho ani tentokrát nebála. Na svém Instagramu pak zveřejnila fotku v nové podobě. A jak reagují na změnu fanoušci? Zatím si nejsou jisti svým názorem, přeci jen podle jedné fotky se soudí těžko. Navíc, dokud se Rihanna neobjeví na veřejnosti, může jít pouze o paruku. A to vyloučit nelze, protože jak známe tuto čokoládovou krásku, čekat od ní můžeme úplně cokoli.

A není to jen make-up a účesy, s čím RiRi experimentuje. Není to tak dávno, co si vzala místo šatů v podstatě alobal. I když je zpěvačka bezesporu sexy, někdy to přežene a outfit nezvolí úplně šťastně. Fanoušci srovnávali Rihannu s kyprým bonbonem, který se dere z alobalu ven a rozhodně nepůsobí sexy. Je ale pravda, že od doby, co přibrala, má s vypadáváním svých předností z oblečení problém celkem často.

Sdílejte článek

Přečtěte si také