TopStar

8. června 2018 11:20

Robbie Wiliams si prožil peklo! Doslova...

Hudební hvězda Robbie Williams (44) bojoval se svou ženou Aydou Field o život. V luxusním londýnském hotelu Mandarin Oriental, kde byla dvojice ubytována, vypukl obrovský požár a všichni museli být z budovy okamžitě evakuováni. Včetně slavného zpěváka.

Všichni hosté museli být bez výjimky evakuováni. Popová hvězda byla zachycena na videu, jak sestupuje po požárním schodišti a pak pokračuje klidně ulicí, jako by se nic závratného nedělo. Na sobě měl v té době teplákovou soupravu s logem organizace Unicef, a aby ho nikdo nepoznal, nezapomněl ani na sluneční brýle.

Williams se totiž měl účastnit charitativního fotbalového zápasu ve prospěch společnosti Unicef. V hořícím pekle ale nebyl sám. Na místě byla přítomna i zpěvačka Holy Valance (35), která napsala vyjádření na svém Twitteru: ‚‚Je to prostě příšerné. V Mandarin hotelu jen před pár minutami. Vyhořel ve vteřině!‘‘

‚‚Šel jsem na balkón, podíval jsem se nahoru a celá obloha byla zakrytá kouřem. Zakřičel jsem, že hotel hoří, a pak jsem slyšel bouchání na dveře,‘‘ nechal se po incidentu slyšet zpěvák. Hasičům trvalo uhašení rozlehlého požáru přes šest hodin. Evakuováno bylo 36 osob a 250 členů personálu. Nikdo nebyl zraněn. Důvod požáru se prozatím vyšetřuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také