TopStar

5. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Robbie Williams: Žiju mezi idioty

Zpěvák Robbie Williams hned po narození dcery Theodory Rose oznámil, že chce dceři dopřát britskou výchovu a kvalitní vzdělání. Myslí to vážně. Jeho skvostný zámeček v Beverly Hills už je na prodej!

V poslední době se velká většina slavných herců začíná z Ameriky stěhovat do Evropy. První, kdo se přesunul přes oceán do Londýna, byla rodina Davida Beckhama. Robbie Williams ho teď bude následovat. Prohlásil totiž: „V Kalifornii můžou z lidí vyrůst jen idioti.“

Slavný zpěvák vůbec nemluvil do větru. Realitní kancelář už totiž má v nabídce jeho rezidenci s fotbalovým hřištěm v Beverly Hills. Cena je, tedy podle Robbieho Williamse, díky stagnujícímu trhu s nemovitostmi velmi slušná – 3,2 milionů dolarů. I tak ale zpěvák na prodeji prodělá, a to celých 500 tisíc dolarů.

Právě v tomto domě se Robbie Williams oženil s herečkou Aydou Field. Když se jim loni v září narodila dcera Theodora Rose, Robbiemu se převrátil život naruby. „Jsem jiný člověk. Mám vedle sebe milující rodinu, přátele a nic už mi nechybí,“ řekl v rozhovoru pro časopis Hello!

Luxusní rezidenci z roku 1947 se čtyřmi garážemi, bazénem a obrovskou terasou, pěti samostatnými pokoji a pěti toaletami koupil zpěvák v roce 2005. Dům má prestižní poštovní adresu 902 10 a sousedy Robbieho Williamse jsou například Paris Hilton, Avril Lavigne či Brian Wilson.

-juf-


Přečtěte si také