TopStar

9. června 2018 08:00

Robert Pattinson a Kristen Stewart bok po boku na oslavě narozenin společné kamarádky

I když se hlavní hvězdy ságy ‚‚Stmívání‘‘ Robert Pattinson a Kristen Stewart rozešly už dávno, fanoušci stále doufají v obnovení jejich vztahu. V poslední době se dvojice začala objevovat čím dál častěji společně a tím akorát přilévá olej do ohně. Pro tentokrát dorazili herci na oslavu narozenin dcery Johnnyho Deppa Lily-Rose, která je jejich společnou přítelkyní.

Přítomní zmínili, že Robert si s Kristen nějakou chvíli povídal a dvojice působila jako velmi blízcí přátelé. ‚‚Kristen kouřila a Robert stál vedle ní a povídal si s ní.‘‘ No a není to poprvé, co se herci takhle sešli na nějaké akci. V únoru byli spatřeni v jednom z kalifornských barů, což vzala média i veřejnost jako odrazový můstek ke spekulacím o obnovení vztahu.

Podle západních médií se právě od února začala dvojice pravidelně scházet a trávit čas společně. Tvrdilo se, že Kristen se rozchází se Stellou Maxwell. Fanoušci zkrátka věří, že Rob i Kristen ještě jeden k druhému něco cítí.

Připomeňme si, že Robert se s Kristen seznámil roku 2008 při natáčení ságy ‚‚Stmívání‘‘. Filmový románek se rychle přenesl i do reálného života, ovšem roku 2012 došlo mezi zamilovanými k prvním neshodám. Poté, co si Stewart začala s režisérem filmu ‚‚Sněhurka a lovec‘‘ Rupertem Sandersem, se dvojice rozešla. Po několika měsících ale Robert Kristen odpustil a dokonce ji požádal o ruku. Velmi záhy se ale dvojice rozešla definitivně.

Kristen se v současnosti ještě stále schází s modelkou Stellou Maxwell a Robert se před nedávnem rozešel se zpěvačkou FKA twigs po tříletém vztahu. Nyní se mluví o tom, že si herec již našel novou partii. Kdo ví, zda to znovu není právě Kristen.


Přečtěte si také