TopStar

26. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Robert Redford točil na moři a málem nepřežil!

55 dnů na moři? Není divu, že herec Robert Redford prodělal nespočet nemocí a málem nepřežil.

Stalo se tak během natáčení jeho posledního filmu All Is Lost, který měl v Cannes světovou premiéru. Jde o příběh muže, který se ztratil v Indickém oceánu.

„Měl jsem chřipku, ušní infekce, mořskou nemoc a různé další choroby. Skoro jsem nepřežil. Znáte to, muži a rýmička. To se ale dalo očekávat, pokud člověk natáčí film tolik dnů jen na moři nebo ve vodní nádrži,“ řekl herec, když se objevil na červeném koberci v Cannes se svojí manželkou Sibylle. S tou se také vydal ve večerních hodinách na party na palubě lodi John Walker And Sons Voyager kotvící u festivalového hlavního stanu.

Díky svému skvělému hereckému výkonu si Redford vysloužil obdiv a uznání. „Bylo to šílené natáčení, každý den jsem byl na kost promáčený, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Film jsem nerežíroval, tak jsem se mohl plně věnovat herectví,“ uvedl šestasedmdesátiletý herec.

Režie se ujal J. C. Chandor, který slova Redforda jen potvrdil: „Byl jsem velmi znepokojen tím nebezpečným natáčením, především na otevřeném moři. Ale Robert je úžasný a má neuvěřitelně skvělou kondici.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také