TopStar

22. února 2019 11:00

Tereza Šulcová

„Rodina je to nejdůležitější, co v životě mám,“ tvrdí Victoria Beckham

„Rodina je to nejdůležitější, co v životě mám,“ tvrdí Victoria Beckham, která tento rok oslaví s manželem Davidem Beckhamem 20. výročí svatby. Ve středu oslavil její nejmladší syn Cruz 14 let. A o to se musela hned podělit se svými fanoušky na sociálních sítích.

Čtyřiačtyřicetiletá módní návrhářka Victoria Beckham zveřejnila na svém Instagramu roztomilé přání věnované synovi Cruzovi, který právě oslavil své 14. narozeniny. „Nemůžu tomu uvěřit, dnes ti je 14 let! Hrozně moc tě miluji! Vše nejlepší k narozeninám, Cruzi,“ napsala matka čtyř dětí svému nejmladšímu synovi.

Jeho otec David Beckham nebyl pozadu a na svůj Instagram nahrál fotografii s oslavencem a popřál mu vše nejlepší. „Všechno nejlepší k narozeninám tomuto velkému chlapci s úžasným charakterem a nádherným úsměvem. Miluju tě, ty můj malý kluku,“ popřál otec na svém Instagramu.

Do třetice nechyběl ani jeho starší bratr Brooklyn (19), který vyznal lásku mladšímu bráchovi také přes sociální síť. „Vše nejlepší ke 14. narozeninám mému úžasnému bratrovi Cruzovi. Miluji tě moc.“ Brooklyn oslaví své dvacáté narozeniny za necelé dva týdny, 4. března, je tak velice pravděpodobné, že podobnou smršť přání dostane přes sociální sítě i on.

Victoria Beckham se nedávno svěřila Entertainment Tonight, že jako celek je nic nerozdělí. Za pár měsíců oslaví se svým mužem 20. výročí svatby, oslavu plánují v červenci 2019. „Za ty roky jsme se s Davidem naučili ignorovat negativní věci, soustředit se na sebe a zůstat pohromadě,“ řekla bývalá zpěvačka. Tato dvojice patří k nejoblíbenějším párům současnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také