TopStar

22. července 2018 12:00

Rodinka Beckhamových v kompletní sestavě: Takhle odpočívají v Černé Hoře

Vidět rodinu Beckhamových pohromadě je pořádný oříšek. Nejstarší syn Davida (43) a Victorie (44) Brooklyn oslavil před nedávnem devatenáctiny a v posledních letech studoval ve Spojených státech. Školy ale zanechal a zdá se, že se již brzy vrátí zpět do Británie. No a když už je to léto, tak se rozhodl strávit prázdniny pohromadě se svými blízkými.

Před několika dny se rodinka Beckhamových vydala společně do Černé Hory. A to není zrovna obvyklá destinace pro dovolené hvězd. Je pravda, že si vybrali elitní resort ve vesničce Sveti Stefan a ten si nemůže dovolit jen tak někdo. Všichni jsou zatím výletem nadšeni a David si zamiloval tamější přírodu. Victoria je zas spokojená, že jsou všichni pohromadě.

Mezi jejich nejdůležitější činnosti na dovolené patří projížďky na jachtě, skoky do moře a plavby na nafukovací labuti. Victoria si zatím jen hraje na kameramana a před objektivem se zatím neukázala. Všichni ostatní z rodiny jsou fantastickými modely a fotí se o sto šest.

Všechny fotky doplňuje Victoria roztomilými nadpisy a emotikony. A pokud by ještě někdo pochyboval o tom, že v rodině Beckhamových panují spory a dvojice se bude rozvádět, může na to hodně rychle zapomenout.


Přečtěte si také