TopStar

27. prosince 2017 11:12

Rodinná idylka Jennifer Lopez a Alexe Rodrigueze... bez prstýnku

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez udělali vše pro to, aby byly jejich Vánoce kouzelné! Odjeli do Miami, ozdobili stromeček, trávili celé dny v nákupních centrech. Opalovali se pod horoucím sluncem, koupali se v bazénu na teritorii svého domu. Třešničku tomu dodalo ráno 25. prosince, které si dvojice vychutnávala v pyžamech po boku horké čokolády.

Baseballista a současný vyvolený zpěvačky Alex Rodriguez zveřejnil na svém Instagramu několik snímků, na kterých spolu s Jennifer sedí na pohovce a vedle nich září hojně ozdobený vánoční stromeček. Lopez tím jen dokázala, že vypadá i bez špetky make-upu stále stejně fantasticky a leckterá dvacítka jí může jen závidět.

‚‚Všem členům naší rodiny, známým, přátelům i neuvěřitelným fanouškům přejeme šťastné, zdravé a bezpečné svátky. Veselé Vánoce!“ připsal dvaačtyřicetiletý Rodriguez k jedné z vánočních fotografií na svém Instagramu.

Fanoušci byli z looku osmačtyřicetileté zpěvačky nadšeni, ovšem něčeho podstatného, co je trápí, si všimli. Absence snubního prstýnku. Všichni byli napjati a celí bez sebe zda to budou právě Vánoce, kdy požádá slavný baseballista svou vyvolenou o ruku. Vycítil Alex nátlak a vybere si jinou příležitost nebo k zasnoubení přeci jen došlo a dvojice to před médii i fanoušky prozatím tají?

Právě před dvěma týdny spekulovala mnohá média o tom, že právě Vánoce budou pro zpěvačku tím zásnubním dnem. Podle toho, co tvrdí známí obou aktérů z hvězdné dvojice, Alex i Jennifer jsou již připraveni vstoupit do svazku manželského a jejich děti rozhodnutí vesele podporují. ‚‚Všechny děti chtějí, aby se konečně vzali,“ nechal se pro tisk slyšet anonymní zdroj. Vánoční svátky však stále neskončily a Alex má tak ještě spoustu času pokleknout a pronést onu vytouženou větu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také