TopStar

15. května 2013 12:00

Blanka Konrádová

Rolins: Umělé oplodnění? Ještě mám čas!

„Já nedietuji, já cvičím,“ hlásila Dara Rolins (40) na otevření kadeřnického salonu Tomase Arsova, kde každý obdivoval její štíhlou postavu. „Díky tomu, že mám vedle sebe na jevišti čtyři mladé holky, které jsou hubené od přírody, tak mě to nutí, abych se hýbala.

Doby, kdy pro svoji postavu nemusela nic dělat, protože geny pracovaly spolehlivě za ni, jsou prý už pryč. Cvičí i její partner Patrik Vrbovský (36) alias Rytmus, ale žádnou ultra štíhlou či vysoustruženou postavu od něj Dara nečeká. „On má jinou stavbu těla. Díky tomu, že od dětství vesluje, tak má záda jako kobra. A s cvičením to nepřehání, nemá ambice vypadat jako bodybuilder a já jsem tomu ráda. Když jsou chlapi úplně vysekaní, tak mi to trochu nahání hrůzu, že se moc řeší,“ říká Dara.

Netají se tím, že by s Patrikem chtěli dítě, ale nechávají tomu volný průběh. Zatím ani neuvažovala o umělém oplodnění. „Já totiž jedu v tom modelu jako Halle Berry, které je 46 a čeká miminko. Až si říkám, jestli na něj vlastně ještě nemám čas,“ žertuje zpěvačka.

Dřív než dítě bude bezesporu její deska a zřejmě i dům. „Právě včera jsme dostali stavební povolení, takže teď děláme výběrové řízení na firmu, která nám ho zrekonstruuje. Nic už nám nebrání v tom, abychom začali s přestavbou.“

A proč nestaví na zelené louce a pořídila si rozestavěný dům? „Protože to byla výhodná koupě, protože je veliký a protože se mi líbí. Vnitřek mě nebaví, ale to je to nejmenší. Nechali jsme ho vykuchat, a protože to děláme s mojí firmou By Dara, naši architekti nám to celé vymysleli a udělají.“ Stěhovat se do nového plánuje Dara s dcerou Laurou a Patrikem koncem roku.

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také