TopStar

4. února 2018 11:00

Romantická kráska, nebo byznys lady? 10 podob Amal Clooney, které musíte vidět!

Je to pár hodin, co oslavila vyvolená hollywoodského herce George Clooneyho čtyřicátiny! Nikdo by jí takový věk ale nehádal. Hvězdná brunetka má perfektní smysl pro detail, a právě proto je stále obětí fotografů. Přinášíme vám 10 rozličných podob této hnědovlasé krásky, která očarovala nejednoho muže!

Připomeňme si, že Amal Clooney je nejen ženou hvězdného herce, ale i emancipovanou osobností. Je úspěšnou právničkou, aktivistkou, prezidentkou vlastního charitativního fondu, a ke všemu je maminkou dvojčat Elly a Alexandra, která se narodila v červnu 2017.

Co se týče šatníku této krásky, za oblečení utrácí Amal nevýslovné částky. Západní tisk spočítal, že jen oblečení, které nosila, když byla těhotná, vychází na v přepočtu 5 milionů korun.

No a jaké jsou tedy typické outfity právní lvice? V první řadě ty, co nosí do kanceláře. Unylá saka a nerozměrné kostýmky v její šatně rozhodně nenajdeme. Amal miluje barvy a netradiční střihy. Její motto zní: ‚‚Hlavně žádná nuda!“

Když Amal netráví čas v práci, ale po boku svého milého, upřednostňuje ženské a romantické kusy. Její nejoblíbenější je květovaný vzor a módní značka Giambattista Valli.

Kdyby nebyla Amal tak štíhlá, mohli bychom říci, že blyštivé róby jsou dost riskantní. Brunetka má ale fantastickou figuru a její láska ke třpytkám a blyštivým věcičkám je oprávněná!

Zkrátka a dobře, tahle žena právo volby rozhodně má. A že volí perfektně. Posuďte sami, která z podob Amal Clooney je ta vaše.

Sdílejte článek
Štítky styl červená barva George Clooney outfit právnička Amal Clooney

Přečtěte si také