TopStar

19. listopadu 2018 18:09

Romantika na dovolené: Krainová nechala děti doma

Letní měsíce trávila modelka Simona Krainová (45) buď pracovně nebo po boku celé rodiny. Teď se ale rozhodla učinit alespoň na nějaký ten den změnu a vydala se do Spojených států jen se svým manželem. Tvrdí, že vztah je neustále zapotřebí utužovat, a tak si dopřává dovolených, kde se věnuje čistě svému partnerovi. Moudrá to žena!

‚‚Plánujeme s manželem vyrazit pracovně do New Yorku. Pak tam hodláme strávit ještě pár dní soukromě, protože jsme dlouho nebyli nikde bez dětí,‘‘ zmínila před nedávnem modelka pro portál super.cz, když se zúčastnila otevření nové parfumerie v Brně.

Na prodloužené víkendy jen se svým mužem jezdí krásná blondýnka často. Tvrdí, že dovolená s dětmi má úplně jiná pravidla. Je to sice fajn, ale občas potřebuje člověk trávit ten čas jen ve dvou. ‚‚Je to nejdůležitější, aby člověk nezapomněl myslet na toho druhého. Někdy se člověk potřebuje věnovat partnerovi. Vidím to všude kolem sebe. Snažím se to opečovávat po svém,‘‘ dodává Simona.

Simona Krainová je všeho schopná a organizovaná žena. I přes své pracovní vytížení se modelka stačila vdát, vychovat dva syny Maxe a Bruna a založit si tak šťastnou rodinku. Co se jejích karierních úspěchů týče, předváděla pro módní návrháře jako Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana nebo Castelbalzac. Na české scéně se stala múzou Blanky Matragi, Osmanyho Laffity nebo Beáty Rajské. Dokonce moderovala vlastní televizní talk show. V České republice se stala významnou celebritou a své jméno propůjčila českému zastoupení italské značky Replay či prodejci luxusních vozů BMW. Nafotila i několik prestižních kalendářů pro renomované české firmy a založila své vlastní módní studio v Praze.


Přečtěte si také