TopStar

1. března 2016 15:18

Michal Chalupa

Romantika na gondole: Monika Leová prozradila detaily plánované svatby!

Moderátorka Odpoledních zpráv televize Prima Monika Leová a její snoubenec Martin Košín plují od svého zasnoubení v Austrálii na romantické vlně. Půvabná zákoutí nejmenšího kontinentu ale tentokrát vyměnili za jiný zážitek. Romantické chvíle na jediné pravé benátské gondole v Praze.

Loď Eleanora, pravá benátská gondola, která je skutečným skvostem přístavu u Karlova mostu. „Kdyby mne nepožádal o ruku v Austrálii, přála bych si to takhle, na gondole,“ přiznala Monika Leová. Jako pravý Benátčan nemohl vzít Martin Moniku jinam než do Pražských Benátek. „Pocházím z Benátek u Litomyšle a gondolu máme i ve znaku, takže moje volba byla jasná,“ usmíval se.

Na Eleanoře dělal zamilované dvojici společnost Zdeněk Bergman, převozník pražský, od kterého se Monika s Martinem dozvěděli mnoho z historie pražských památek. „Pan gondoliér byl skvělý a neskutečně vzdělaný, představil nám Prahu z jiného úhlu. Mělo to naprosto ohromující atmosféru,“ pochvalovali si snoubenci a svěřili se s tím, jakou atmosféru bude mít jejich svatba.

„Romantická určitě musí být taky. Ale hlavně si ji chceme užít. Nebude v kostele, nebude na zámku, spíš bude přírodní. Taková zahradní party, na které bychom chtěli ty, na kterých nám záleží, a chceme, aby tam byli s námi,“ prozradila zamilovaná dvojice s tím, že do roka a do dne nebude, protože oba mají rádi teplo, a počkají si tak na léto příštího roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také