TopStar

30. září 2018 04:45

Ronaldo obviněn ze znásilnění! Co na to jeho snoubenka?

Řekli byste to do něj? Sex symbol Cristiano Ronaldo (33) byl obviněn ze znásilnění! Nařkla ho jistá dívka pod jménem Katherine Mayorg, která oznámila, že roku 2009 se světový fotbalista dopustil jednoho z nejhorších činů. Podle všeho dívka nechtěla, aby k sexuálnímu styku došlo, ale hráč FC Juventus se rozhodl, že ji získá za každou cenu a zkrátka znásilní. Co by na to asi řekla jeho sexy tmavovláska Georgina?

Říká se, že Cristiano Ronaldo zaplatil své někdejší oběti kolem 120 tisíc dolarů, jen aby dívka nezmiňovala detaily o jejich sexuálním styku. Teď ale rozhodla, že fotbalistu stejně udá. Mayorga o celé události promluvila až teď, jelikož dostala za své předchozí mlčení zaplaceno. Fotbalista jí podle německého magazínu Spiegel poslal 375 tisíc dolarů (v přepočtu 8,3 milionu korun).

Podle vydání časopisu Spiegel Ronaldo prozatím veškerá obvinění zamítá a dívka s ním měla sex zcela dobrovolně. Ta však vypovídala slovy: ‚‚Přitom šel na kolena a řekl: 'Z 99 procent jsem dobrý chlap, nevím, co je s tím jedním procentem'.‘‘

‚‚Vícekrát řekla ne, ale pak souhlasila k análnímu styku,‘‘ přiznal Ronaldo v jednom z dokumentů, který byl sepsán roku 2009 advokáty fotbalisty. Když ovšem došlo k úniku dat z masového prostředí, všichni se podivili Cristianovým slovům a nevěděli, komu tedy přesně věřit. No, tak či tak, Georgina má momentálně co řešit a nudit se jistě nebude.

Připomeňme, že tento třiatřicetiletý sex symbol je už čtyřnásobným otcem. Sedmiletý Cristiano junior se narodil náhradní matce, jejíž identita se tají. Rovněž náhradní matce se letos narodila dvojčata Eva Marie a Mateo. Čtvrtou ratolestí majitele vyrýsovaného hrudníku se stala dcerka Alana Martina, kterou mu porodila současná přítelkyně, teprve dvaadvacetiletá Georgina Rodriguezová.

Sdílejte článek
Štítky Georgina Rodriguez znásilnění sexuální obtěžování Cristiano Ronaldo

Přečtěte si také