TopStar

27. července 2018 15:00

Ronaldo si užívá poslední dovolené i své milé před pracovní morálkou

Mistrovství světa ve fotbale je za námi a Cristiano Ronaldo má tři týdny na relaxaci a nabrání sil k novým zápasům FC Juventus, za který bude v současnosti hrát. Teď si proto užívá volých chvil se svou rodinou a primárně milou Georginou Rodriguez. A co by to bylo za dovolenou, kdyby nezveřejňoval společné fotografie.

Poslední sezóna byla pro fotbalistu pořádně náročná, a tak si teď dopřává zaslouženého volna. Na svém Instagramu zveřejnil snímek, na kterém pózuje se svou čtyřiadvacetiletou snoubenkou Georginou Rodriguez. ‚‚Dovolená se zlatíčkem!‘‘ připsal Ronaldo k fotografii.

Kde dvojice volné chvíle tráví, to zůstává záhadou. Podle všeho to ale vypadá, že se vydala za hranice rušného města a vstřebává krásy přírody. Na fotce můžeme vidět i hory a moře, kolem nikdo není a budova, kolem které se fotí působí jako hotel.

Zároveň je ale pár oblečen celkem slavnostně. Georgina demonstruje fantasticky vymakanou figuru v černých kratičkých šortkách, tričku s hlubokým dekoltem a zlatých sandálkách na pořádně vysokém podpatku. No a Ronaldo známý jako módní guru zvolil černé džíny, bílé tričko, tenisky a světle hnědé sako s černým vzorem.

Děti dvojice s nimi nejspíše nejsou, i když obvykle tráví čas rodina pohromadě. Třeba začátkem července si užíval Ronaldo společně s Georgi a Cristianem juniorem na jachtě. Uvidíme, jak bude trávit sportovec celé tři týdny. Jistě se ještě máme nač těšit.

Sdílejte článek
Štítky Georgina Rodriguez Mistrovství světa ve fotbale Cristiano Ronaldo Real Madrid Juventus

Přečtěte si také