TopStar

15. února 2018 10:00

Ronaldo starší láme ženská srdce! V nové reklamní kampani si vzal na pomoc Ronalda Juniora

Sedmiletý syn slavného fotbalisty Cristiano Jr. jde ve stopách tatínka a už si zkouší roli modela. Společně s Ronaldem starším se nechal vyfotit do nové reklamní kampaně Ronalda CR7. Jablko nepadá daleko od stromu, co myslíte?

Fotbalista pod svou módní značkou už stačil prezentovat džíny i spodní prádlo. Dnes sportovec předvedl kolekci denim a to i její dětskou verzi. V tom mu pomohl jeho nejstarší syn Cristiano Ronaldo Jr.

‚‚Já a můj kluk,‘‘ připsal hráč za fotbalový klub Real Madrid ke svému snímku na Instagramu. Na oficiálních stránkách značky CR7 se objevilo i video, na kterém se Junior také objevil po boku svého otce. Podle tohoto videa mohou fanoušci usoudit, že fotbalista vydal i novou kolekci obuvi.

Podle sledujících a fanoušků fotbalového hrdiny je Ronaldův syn nejen extrémně podobný tatínkovi, ale má i vlohy být konkurencí Cristiana staršího v módním průmyslu i v srdcích žen. Kamera Juniora evidentně miluje a i sám chlapec vypadá na fotkách zcela uvolněně a jako ve svém živlu.

Zda bude Ronaldo starší angažovat v reklamních kampaních a focení i své další děti, to ukáže čas. Zatím na hlavní tvář módní značky kandiduje ale pouze Junior. No a co na něj říkáte vy?

Sdílejte článek
Štítky reklamní kampaň fotbalista CR7 Cristiano Ronaldo Junior

Přečtěte si také