TopStar

29. ledna 2018 09:55

Ronaldo to zkrátka musí prostřídat! Doma má brunetku, teď si našel blondýnku

A je to tu zas! Dlouho se Cristiano Ronaldo (32) v roli tatínka neohřál a už má tendence zase koukat za jinými sukněmi. Zatímco fotbalistova přítelkyně Georgina Rodriguez vychovává jeho 4 děti, Ronaldo si vypisuje flirtovné esemesky s britskou modelkou Rhian Sugden (31).

Není to nic zvláštního, aby si fotbalista takového rozměru našel čerstvě po narození potomka novou lásku. A obzvlášť, pokud jde o opak toho, co má doma. Pro nyní si Cristiano vybral andělskou blondýnku, modelku spodního prádla Rhian Sugden. Seznámila se dvojice, když sportovec ještě hrál za fotbalový klub Manchester United (2003-2009) v Londýně. Pár se rychle spřátelil a společně trávil mnohé večery v klubech a barech.

Jejich přátelství pokračovalo i poté, co se Ronaldo vrátil do Portugalska, i přesto nebylo tak intenzivní jako v Londýně. V poslední době se něco ale změnilo a podle fotbalistových známých začal Cristiano dívce vypisovat po nocích esemesky plné dvousmyslných a flirtovných slov.

‚‚Ronaldo jí pořád bombarduje smskami. Většinou jsou přátelského rázu, ale občas přesáhnou hranici. Rhian mu už několikrát říkala, že má přítele, ale to Cristiana nezastavuje,“ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média.

Nakonec se do celé situace musel připlést modelčin snoubenec Oliver Mellor, který požádal dívku o ruku v roce 2014. Ten napsal Ronaldovi slušnou formou žádost, aby fotbalista jeho nastávající nechal být. Otázkou zůstává, zda ho Ronaldo poslechne.

Přátelé Ronalda situaci nekomentují, mnozí si už ale všimli, že na oslavě narozenin fotbalistovy přítelkyně Georginy Rodriguez se Cristiano neobjevil. V létě by měla proběhnout svatba dvojice, zda to ale dopadne, uvidíme.

Není to ale poprvé, co se modelce Rhian Sugden stala podobná situace. V roce 2010 jí zasypával hravými esemeskami ženatý televizní moderátor Vernon Kay. Co se týče Ronalda, fotbalista má pověst Don Juana už dávno (nehledě na spekulace o jeho homosexuální orientaci). Třeba svou bývalou, modelku Irinu Shayk podváděl s desítkami žen. Snad to nebude i případ Georginy.


Přečtěte si také