TopStar

21. června 2018 08:33

Ronaldova nevěsta se v Moskvě pochlubila zásnubním prstenem!

Ronaldo na Mistrovství světa ve fotbale v Moskvě válí. Před pár hodinami se zasloužil o vítězství portugalského týmu, kdy střelil vítězný gól proti Maroku. Mezi fanoušky na tribunách seděla i jeho milá Georgina Rodriguez, ta v zápalu emocí zvedla ruku a fotografové si okamžitě všimli luxusního zásnubního prstenu. Svatba je tedy za humny!

Ne všem se podařilo zachytit Georginin luxusní prsten s diamantem, ale když se dívka fotila s přáteli, neuvědomila si, že fotografové jsou všude kolem a některému z nich se fotku zkrátka udělat podaří. Sám Cristiano o zasnoubení s Rodriguez nemluví, proto se o radostné události prozatím jen bouřlivě spekulovalo.

Pokud je zasnoubení realita, fotbalista Realu Madrid se rozhodl učinit životní rozhodnutí, ke kterému se ještě nikdy neodhodlal. Svou milou, modelku Georginu Rodriguez požádal nejspíše o ruku před měsícem. Ta samozřejmě souhlasila. Dvojice se poznala v obchodu s oblečením a za dva roky společného soužití se Georgině narozdíl od Ronaldovy bývalky Iriny Shayk podařilo dostat sportovce do chomoutu.

Připomeňme si, že Cristiano není jen úspěšný fotbalista a šťastný snoubenec, ale i mnohodětný otec. Vychovává osmiletého Ronalda Juniora a dvojčata Matea a Evu, které mu porodila náhradní matka. Od konce roku 2017 má hrdý tatínek i dcerku Alanu Martinu právě od své vyvolené Georginy Rodriguez.

Sdílejte článek
Štítky Moskva Georgina Rodriguez zásnubní prsten Mistrovství světa ve fotbale Cristiano Ronaldo svatba

Přečtěte si také