TopStar

26. května 2017 09:43

vedran

Rosický je zadaný už 15 let, z manželky je profi kuchařka

Fotbalista Tomáš Rosický se může pyšnit jedním z nejdéle fungujících manželstvím. Tedy pokud jde o sportovce, kteří si vzali modelky. S manželkou Radkou je už patnáct let. A zatímco se Rosický věnuje sportu, jeho žena propadla vaření.

Radka Rosická se společně s manželem a téměř čtyřletým synem před rokem po několika letech v Londýně přesunula na trvalo zpět do České republiky.

"Bylo to náročné, ale myslím, že je to přirozené. Když někde žijete dlouhou dobu, a jste tam spokojení, tak je logické, že se vám bude stýskat. A ze začátku se mi po Londýně stýskalo hodně, ale pak přišly pracovní nabídky a nebyl čas na stesk," uvedla Rosická pro TOP STAR s tím, že ve velkém propadla vaření.

"Ráda peču, dělám dorty, ale i různé sladkosti, ráda tvořím léta, ráda to jím a teď jsem začala dokonce profesionálně vařit v profesionální kuchyni a budu v tom pokračovat," dodala někdejší modelka.

V soukromí se manželům Rosickým daří nejen díky dobrému jídlo. Zdá se, že prostě našli recept na šťastné manželství. A radost jim dělá i syn Tomáš, který prý má něco z obou rodičů.

Myslím, že je to takový mix mě a mého muže, je to tak půl na půl. K fotbalu se taky má, rád zpívá. A vizuálně je víc na manželka," doplnila Radka Rosická, dříve Kocurová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také