TopStar

25. července 2017 09:12

vedran

Rosol před rozvodem se toho nebojí: tohle je jeho nová láska

Tenista Lukáš Rosol oslavil dvaatřicítku. Ale už nikoliv po boku Michaely Ochotské, s níž se bude brzy rozvádět. Všechny volné chvíle nyní tráví s bývalou kolegyní z branže Petrou Kubinovou. Ta na Instagram vložila společné foto se všeříkajícím popiskem: Já, ty, my.

Zamilovaný pár Lukáš Rosol a Petra Kubinová tráví horké letní dny v pohodlí domu, kde se před více než dvěma lety začal psát příběh šťastné rodinky. Trápí to Michaelu Ochotskou, která má s tenistou dítě?

„S Lukášem jsme už tři čtvrtě roku od sebe a máme každý svůj osobní život, takže to jde mimo mě,“ napsala v SMS Ochotská.

Moderátorka dům v hodnotě 30 milionů v Uhříněvsi u Prahy sice opustila a bydlí v domě svých rodičů, ale zřejmě je s tím v pohodě. Každopádně to tady dýchá jejím designovým umem.

„Hledali jsme dům, který nám bude plně vyhovovat ve všech směrech. Je docela velký, máme ho laděný do světlých barev v kombinaci s dubem,“ popisovali před časem ještě zamilovaná dvojice.

Teď je ale všechno jinak. Rosola na fotkách objímá třiadvacetiletá Petra. A kdo objímá Míšu? Jediný partner, kterého zatím přiznává, je její malý André. Jestlipak spolu s ním popřála taťkovi k narozeninám?

„Samozřejmě, že jsem mu popřála,“ dodala Michaela Ochotská.

Sdílejte článek

Přečtěte si také