TopStar

14. ledna 2018 09:00

Roste z ní polyglot? Princezna Charlotte začala mluvit španělsky!

Dcera Kate Middleton a prince Williama, malá Charlottka, dělá svým rodičům a celé královské rodině radost! Holčička miluje knihy a tenis, baví ji tanec a nyní se ukázalo, že pravnučka královny Alžběty II. úspěšně zdolává hranice angličtiny a přesouvá se ke španělštině.

Chůva princezny Maria Teresa Turrion se narodila ve Španělsku, proto sem tam prohodí nějaké to španělské slůvko či frázi. Čtyřletýmu Georgi i dvouleté Charlotte jazyk evidentně imponuje, proto Kate chůvě řekla, ať s dětmi mluví španělsky častěji a ti si budou moci osvojovat další jazyk. Právě Charlotte je ale o něco úspěšnější než její bratříček a španělsky už umí říci základní fráze.

Tato informace přišla do médií od anonymního zdroje, který patří do okolí královské rodiny. Také zmínil, že Charlotte se už dokonce naučila některé zásady chování a etikety. ‚‚Je velmi mírná a navíc energická a veselá,“ zveřejnil neznámý zdroj. I přesto věříme, že rodičům dává dcerka zabrat jako každé malé dítko.

Připomeňme si, že tento týden Kensingtonský palác předvedl fotografie princezny z jejího prvního dne ve školce. Autorkou snímků byla sama maminka holčičky Catherine. Fanoušci i žurnalisté tvrdí, že dívenka, která brzy oslaví třetí narozeniny, je kopií britské královny Alžběty II. Uvidíme, jak půjde čas a komu bude dívka podobná s přibývajícím věkem.


Přečtěte si také