TopStar

24. listopadu 2018 11:50

Markéta Škorňová

Rozchod dalšího hvězdného páru: Herečka z Her o trůny se rozešla se svým snoubencem

Nataliina hvězda stoupá strmě vzhůru. Diváci si ji zamilovali především díky seriálům Tudorovci a Hra o trůny. Jenže jak už to tak občas bývá, když se daří v pracovní sféře, pokulhává to v osobním životě. A bohužel ani Natalie není výjimkou.

Dormer chodila s režisérem a scénáristou Anthonym Byrnem jedenáct let. Pár se seznámil při natáčení Tudorovců v roce 2007 a o čtyři roky později se zasnoubili.

A paradoxně to byla právě společná práce, která tuto dvojici od sebe oddělila. Snoubenci spolupracovali na snímku „In Darkness“. Scénář společně napsali a Natalie film také produkovala. I když herečka není co se týče soukromí zrovna sdílná, v rozhovoru pro New Statesman uvedla, že to byla právě společná tvorba, která se jim stala osudnou. „Velmi rychle jsme zjistili, že nedokážeme psát ve stejné místnosti. Práskali jsme dveřmi… Do práce s Anthonym bych se znovu rozhodně nehrnula,“ prohlásila herečka.

I přes "nehody", které dvojici provázely již od léta, k sobě oba hlavní aktéři chovají úctu a respekt. A my věříme, že brzy budou oba zase šťastní.

Talent v Natalii objevil režisér Lasse Hallström při natáčení filmu Cassanova. Po tomto výkonu byla obsazena do tří filmů Disney Touchstone. V letech 2007 až 2008 hrála v seriálu Tudorovci Annu Boleynovou, která je nejprve milenkou krále Jindřicha VIII. a posléze se stane jeho manželkou. V roce 2011 začala hrát v seriálu Hra o trůny roli Margaery Tyrell, která je jednou z ústředních postav celého seriálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také