TopStar

15. června 2019 18:20

Tereza Šulcová

ROZCHOD! Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová již netvoří pár!

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr a modelka Veronika Kopřivová se rozešli. Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rozchod se odehrál údajně již před rokem.

Spekulace se potvrdily. Dvojice se rozešla údajně už před rokem, ale veřejnosti tuto skutečnost dlouho tajila. Vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové trval údajně od roku 2016, kdy Veronika zveřejnila na sociální síti první fotografii, na které jí Jaromír zavazuje lední brusle.

Celé tři roky vztah drželi pod pokličkou. Hlídali si své soukromí a společné fotografie zveřejňovali jen výjimečně. Proto téměř nikdo nezaregistroval, že je jejich vztah už dávno u ledu. Nedávno ovšem začal bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický na svůj Instagram přidávat snímky s Jágrovou partnerkou, a to začalo být fanouškům divné.

S modelem Veronika udržuje dlouhodobě spolupráci v rámci svého internetového obchodu s oblečením. Dubovický v minulosti chodil například s modelkou Andreou Bezděkovou nebo s Anetou Vignerovou. Nyní si s Veronikou užívají dovolenou v Itálii.

I když Veronika o rozchodu mlčí, Jaromír Jágr to vidí jinak. „S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ potvrdil webu Expres.cz Jágr.

Jelikož Jaromír vytvořil na Veroniku svým vyjádřením tlak, zveřejnila dnes vlastní prohlášení:

„S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a taky jsme potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku médií, vyrovnat. Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ svěřila se Veronika svým fanouškům na Instagramu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také