TopStar

8. září 2014 19:57

Lucie Průchová

Rozchod je potvrzen! Dara Rolins a Rytmus jdou od sebe!

Ještě před několika dny tvořili nejsledovanější pár česko-slovenského showbyznysu, ale dnes už je vše jinak! Dara a Rytmus šli každý svou cestou!

Společný vztah potvrdili rapper Rytmus a zpěvačka Dara Rolins v říjnu 2011. Byli jako jedno tělo, jedna duše, nehnuli se od sebe ani na chvíli, i na společenské akce chodili většinou společně. Všichni na ně závistivě koukali a říkali si, že tohle by chtěli někdy zažít... Takovou vášeň a symbiózu.

Tak – a je to vše pryč? Kam se to vytratilo? Co je důvodem jejich náhlého rozchodu, vždyť ještě na nedávném koncertu skupiny Kontrafakt vypadali podle očitých svědků jako dvě hrdličky!

Dara ani Rytmus nebrali telefony, nechtěli se k této nepříjemné situaci vyjadřovat, ale nakonec se to podařilo, Patrik Vrbovský to nevydržel a novinářům telefon zvedl... "Ano, rozešli jsme se. Ale vyjádříme se k tomu až za dva dny," potvrdil rapper tuto novinku. A nepřímo potvrdila novinářům zprávu také manažerka zpěvačky Eva Skallová: "Teď nemůžu nic komentovat, zavolejte mi ve středu."

Tak tedy, za dva dny se celý showbyznys dozví, proč to tomuto hvězdnému páru nevyšlo :-(

Něco dalšího zajímavého? Tady:


Přečtěte si také