TopStar

14. července 2013 21:00

Blanka Konrádová

Rozčílený hrabě Martucci: Na Ivetu zavolal pediatra!

Bývalý přítel Domenico Martucci se rozhodl bránit proti nařčení, že zpěvačku Ivetu Bartošovou držela jeho rodina na zámku proti její vůli. Zveřejnil dokumenty, nad kterými zůstává rozum stát.

Tak především je zřejmé, že Iveta, která zoufale volala Josefu Rychtářovi, že ji drží pod zámkem, pobývala na zámku v rámci možností v klidu. Na snímcích je s Domenicovou matkou, která jí pomáhá vybrat oblečení a obout boty. Toho závislá zpěvačka sama není schopná.

Že jí rodina Martucciových nechtěla pustit samotnou ven, to se ani nedivíme. Zdá se, že kdokoliv Ivetu omezí v pití nebo pohybu, okamžitě se u ní stane únoscem a nepřítelem a po telefonu si stěžuje tomu, kdo je právě ochoten naslouchat.

Domenico je naštvaný, že ho Josef Rychtář obvinil. Lámanou češtinou napsal na svůj Facebook: „Zatímco ostatní mají právo zdevastovat dveře mého domů, vniknut do soukromého vlastnictví, vyděsit a urážet moje matka a děti slus, já nemam pravo branit z nechutni obvinění, že Iveta byla u mě držena nedobrovolně? Takže tady máte důkaž, ona byla u mě ÚPLNĚ dobrovolně.“

Připojil také lékařské zprávy s povzdechem, že Ivetě zařídil vyšetření na soukromé klinice v Itálii, ke kterým ale nedošlo. „Bohužel, její zdravotní stav evidentně není prioritou pro všechny. Smutný…“

Podle dokumentů byla Iveta vyšetřena dne 11. 7. kolem poledního. Lékař Leonardo di Miscia vystavil potvrzení, že je pacientka v „nedobrém zdravotním stavu“ a doporučil hospitalizaci. Zajímavé je, že doktor di Miscia je specializací pediatr!

Nicméně ani hospitalizace se nekonala. „Džambulka“ (jak Ivetě přezdívá Josef Rychtář) se shledala se svým „zachráncem“ a po koupačce a líbačce v Itálii jsou už dva dny na cestě zpátky do republiky. Ještě v noci připravujeme podrobnosti.

-jad-

Iveta se našla - Video VIP zrávy:


Přečtěte si také