TopStar

27. května 2018 10:17

Rozkoš a luxus: JLo předvedla nový klip!

Na internetu se objevil nový klip Jennifer Lopez ‚‚Dinero‘‘. Zpěvačka tím své fanoušky pořádně rozpálila a ti její sexy podobu i novou skladbu řádně ocenili. Klip nasbíral za několik málo okamžiků přes dva miliony shlédnutí a číslo s přibývajícími minutami stále roste. A co na něj říkáte vy?

Nové video, na kterém se představila JLo společně s hiphopovou zpěvačkou Cardi B a dýdžejkou Khaled se stává hitem internetu. Všechny tři dámy společně ukazují satirickou idylku luxusního života. Jennifer v jednom záběru vrhá bowlingovou kouli z diamantů, venčí svého pštrose a pálí pořádně tučné stohy peněz.

K premiéře skladby došlo už začátkem května a jde o třetí píseň Jennifer v letošním roce. O něco dříve si fanoušci mohli užít nový hudební počin ‚‚El Anillo‘‘ a ‚‚Se Acabó El Amor‘‘. Podle časopisu Rolling Stone se v současnosti Lopez věnuje nahrávání nového alba ve španělštině. Předchozí studiové album A.K.A. zpěvačce vyšlo roku 2014.

Nové práce JLo sklidily u fanoušků řádný úspěch, ale připomeňme, že nejen v karierním životě se Jennifer poslední dobou daří. I v soukromí panuje ve zpěvaččině životě klid a harmonie. O vztahu osmačtyřicetileté herečky a jejího jednačtyřicetiletého milého Alexe Rodrigueze se mluví od března loňského roku po zveřejnění jejich společné fotografie. Dnes už se dvojice prezentuje v podstatě jako manželský pár, proto fanoušci horlivě očekávají velmi brzkou svatbu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také