TopStar

9. března 2018 15:00

Rozvodový trend? Usher se s Grace po 10 letech rozvádí!

Zpěvák Usher (39) se rozvádí se svou ženou a bývalou agentkou Grace Miguel (48). Pár tvořila dvojice 10 let a v manželství prožila necelé 3 roky. Oficiální prohlášení zpěváka zveřejnilo vydání US Weekly. Ještě stále manželé se prý na rozvodu dohodli společně a zůstanou přáteli.

‚‚Po dlouhém přemýšlení jsme se rozhodli, že se rozejdeme. Zůstaneme milujícími přáteli a budeme i nadále jeden druhého podporovat. Ohromné množství lásky i zážitků nám nechává respekt jeden k druhému a ten bude stále růst, pokud se rozejdeme a budeme každý zvlášť,‘‘ znělo oficiální vyjádření zpěváka k rozvodové situaci.

Grace Miguel je bývalou agentkou zpěváka a je o 11 let starší než Usher. Muzikant s Grace začal chodit v roce 2008 hned po rozchodu se svou ženou předchozí, Tamekou Foster. O rozvod však požádal až roku 2009 a motivoval ho tím, že více jak rok žije se svou tehdejší ženou odděleně. Po manželství s Tamekou zůstaly zpěvákovi 2 děti - synové Naviyd a Usher Raymond V.

‚‚Grace je moje partnerka a manažerka. Pomáhala mi projít skrz všechna úskalí a těžké životní období. Ona byla právě tou osobou, která mě podržela a pochopila moje problémy,‘‘ nechal se Usher slyšet ještě v roce 2014 pro časopis Billboard. V lednu 2015 se začalo mluvit o zasnoubení dvojice a v září došlo k jejich utajené svatbě, když pár odcestoval na romantickou dovolenou na Kubu.

Usher ale není svatoušek. V loňském roce čelil žalobám kvůli nakažení pohlavní chorobou, konkrétně genitálním oparem. V létě 2017 ho zažalovala jedna žena, že s ní měl sex, aniž by jí o nemoci řekl. O pár měsíců později se ozvaly další dvě ženy. Vše vyvrcholilo, když zpěváka obvinil i jeden muž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také