TopStar

23. září 2018 14:00

Markéta Škorňová

Rozvody slavných: Kdo konec zvládnul i bez hádek a pláče?

Rozvody, rozchody, zkrátka konec vztahu není nikdy nic příjemného. Často je tohle nepříjemné životní období plné slz, výčitek a smutku či nenávisti. Ale nemusí to tak být vždycky! Příkladem jsou známé páry, kterým to klape i poté, co ohlásily konec.

Demi Moore a Bruce Willis

Na Hollywood dlouhých 13 let spolu byli herečka Demi Moore (55) a herec Bruce Willis (63). Manželství bylo téměř ukázkové- pár spolu zplodil tři dcery, které vyrostly do krásy. Nikdo dodnes vlastně nechápe, proč se dvojice rozešla. Především se lidé podivují nad tím, že spolu herci úžasně vychází od chvíle, kdy ohlásili, že se rozvádí. Celá rodina společně slaví všechny svátky, oslavy narozenin i významné životní mezníky. Demi s Bruce jsou zkrátka skvělí parťáci a fakt, že mezi nimi vyprchala láska nic nemění na tom, že tyhle dva pojí silné pouto.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Herečka s dokonalou pletí a přísnou životosprávou Gwyneth Paltrow (45) a frontman kapely Coldplay Chris Martin (41) spolu byli dvanáct let. Brali se v roce 2003 a mluvilo se o velké lásce. Tu zpečetili také dvěma dětmi, které spolu mají. Ale jak se zdá, nic netrvá věčně, a tak i tato nerozlučná dvojka před pár lety oznámila rozvod.

Kdo by však čekal, že začne válka o majetek a výchovu ratolestí, ten by šlápl vedle. Herečka v nedávném rozhovoru přiznala, že Chrise bere jako svého bratra- telefonují si i několikrát týdně a dokonce spolu celá rodina jezdí na dovolené! Bývalí partneři si vzájemně přejí i své nové lásky- Gwyneth je od ledna zasnoubená s producentem Bradem Falchukem a Chris už netají lásku k herečce z Padesáti odstínů šedi, Dakotě Johnson.

Heidi Klum a Seal

O lásce německé topmodelky Heidi Klum (45) a britského zpěváka brazilsko-nigerijského původu Seala (55) se toho napsalo dost a dost. A opravdu tu mezi tímhle párem vypadalo na idylku. Ale chyba lávky- něco mezi nimi muselo skřípat, protože na veřejnost unikla informace, že sexy modelka nasadila charismatickému zpěvákovi parohy se svým bodyguardem!

Jak se zdá, Seal bude pořádný kliďas, jelikož celou situaci ustál a s Heidi má i přes nemilý konec skvělé vztahy. Zpěvák se nechal slyšet, že rodina a jejich děti pro něj budou vždy na prvním místě. Uvidíme, jak dlouho to modelce vydrží s mladým členem skupiny Tokio Hotel Tomem Kaulitzem.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood celebrity rozvody

Přečtěte si také