TopStar

19. října 2015 14:46

Michal Chalupa

Rozvrací vztahy ženáčům a Brad Pitt s ní teď toká: Na koho má Angelina náramnou pifku?

Nejoblíbenější hollywoodský páreček a jeho lásku neustále něco ohrožuje. Tentokrát je to spíše NĚKDO, kdo idylku Brangeliny vážně narušuje. Brad se prý až příliš zajímá o svou nynější spolupracovnici Siennu Miller, což se jeho drahé polovičce ale vůbec nelíbí!

A není divu. Hříšnice Sienna, hraje ve filmu The Lost City of Z, který produkuje právě Brad. A proč hříšnice? Sienna Miller je totiž známá svůdnice zadaných chlapů. Své o tom ví bývalá manželka Judea Lawa, jehož svedla při natáčení Alfie. Toho následně podváděla s Danielem Craigem během natáčení filmu Layer Cake. Románek s Balthazarem Gettym, otcem čtyř dětí, byl jen třešničkou na dortu. „Pravděpodobně nevypadám jako obzvlášť hodná osoba,“ poznamenala herečka nedávno.

Jolie, která plánuje začít s novým projektem, spolupráci Pitta a Miller vůbec nevítá. „Když se Pitt nedávno zmínil, že by měl zaletět do Irska dohlédnout na natáčení, skákala Angelina až do stropu,“ řekl zdroj In Touch magazínu. „Nikam nepojedeš!“ zatrhla mu prý cestu žárlivá krasavice. O Sienně totiž od manžela slýchá kvůli natáčení příliš často a moc dobře si uvědomuje rizika s její osobou spojená.

Navíc není žádným tajemstvím, že vztah Brangeliny je pěkná „Itálie“, což nedávno herečka nepřímo přiznala. „Řešíme spolu s Bradem jisté záležitosti,“ řekla ve Vogue. V takové situaci je lehké, aby se vyčůraná Sienna s Bradem více a více sbližovala. „Sienna se mu opravdu dostala pod kůži. Brad jí řekl, že může částečně zastávat jeho práci producenta a Angelina kvůli tomu běsní, že nechce, aby se kolem Sienny vůbec vyskytoval. Ti dva jsou totiž v každodenním spojení,“ prozradil informátor In Touch. Tak uvidíme, jestli si Jolie dokáže zjednat pořádek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také