TopStar

30. května 2018 21:47

Rozzářená Angelina Jolie natáčí po boku Elle Fanning pokračování filmu ‚‚Maleficent‘‘

Teprve před pár hodinami začalo natáčení druhé části trháku ‚‚Maleficent‘‘ s Angelinou Jolie v hlavní roli. Po dlouhé době se tak Angelina potkala na place se svou hereckou kolegyní Elle Fanning. A že bylo, na co koukat. Elle zveřejnila na svém Instagramu fotky s Angelinou a zdá se, že dvojice se u natáčení náramně bavila.

Obě herečky již byly nalíčené jako hrdinky, které ztvárňují ve remaku disneyovské pohádky ‚‚Šípková Růženka‘‘. Podle fotky se zdá, že Jolie se právě chtěla převléknout ze svého bílého županu do černé róby své postavy Maleficent, ovšem nejdřív se rozhodla pro vtipné fotky s Elle.

V pokračování filmu se obě herečky předvedou ve svých původních rolích stejně jako jejich kolegové Sam Riley nebo Jenn Murray. K herecké sestavě se přidá i herečka Michelle Pfeiffer či mladičký herec Harris Dickinson. Režisérské křeslo obsadil Joachim Rnning, který si vzal na starost i nový díl ‚‚Piráti z Karibiku‘‘.

Momentálně řeší Angelina ovšem problém se svým stále ještě mužem Bradem Pittem. Ten jí zakázal vzít s sebou své děti na natáčení i přesto, že v minulosti je Jolie brala s sebou úplně všude. ‚‚Nejčerstvější problém je v tom, že Angelina chce filmovat v Evropě několik měsíců a vzít všech šest dětí s sebou na celé trvání natáčení. Brad je proti a zablokoval to,‘‘ nechal se slyšet pro tisk nejmenovaný zdroj. ‚‚ Brad má zkrátka pocit, že jejich domovem je Los Angeles, a že je nejlepší, aby tam žily natrvalo.‘‘

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Angelina Jolie filmové natáčení Elle Fanning Maleficent šípková růženka

Přečtěte si také