TopStar

12. června 2013 17:00

Blanka Konrádová

Rozzuřený Bieber: Všechny vás zabiju!

Po nedávném incidentu s drogami, které se našly v autobuse Justina Biebera, čelí zpěvák dalším nepříjemnostem. Jeden z Justinových fanoušků podal žalobu na jeho ochranku.

Mladík tvrdí, že ho Justinova ochranka napadla poté, co chtěl popovou hvězdu vyfotit, jak kouří v jedné hollywoodské kavárně vodní dýmku. Dnes už bývalý fanoušek Justina Biebera šel tedy hned na policii a začalo vyšetřování.

Justinovi osobně se prozatím nepříjemnost vyhnula, nicméně v protokolu je uvedeno, že právě Bieber byl důvodem, kvůli kterému celý incident vznikl. Jde o další nepříjemnost v řadě, u které se známý zpěvák vyskytl. Před týdnem totiž v Miami Biebera zachytila kamera ve chvíli, kdy přikazoval své ochrance, aby jednomu z paparazziů sebrali fotoaparát.

Další malér se mladému zpěvákovi klube v Kalifornii. Justinovi sousedé z městečka Calabasas si stěžovali na jeho nezodpovědné řízení a kouření marihuany na veřejnosti. Popová hvězdička si to ale nenechala líbit. Rozzuřený Justin údajně začal vykřikovat, že své sousedy zabije. Výsledek? Bieberovi teď hrozí i trestní stíhání za výhrůžky.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také