TopStar

22. června 2013 10:40

Blanka Konrádová

Rozzuřený Charlie Sheen: Nechal vyhodit Selmu Blair!

Americký herec Charlie Sheen se chová jako diktátor. Pokud se mu někdo nelíbí, prostě ho zničí. Naposledy přinutil producenty seriálu Anger Management, aby vyhodili herečku Selmu Blair.

Podle portálu TMZ.com si Selma, která hraje v seriálu terapeutku Kate Wales, stěžovala na Sheenovu pracovní morálku. Jakmile se o její stížnosti dozvěděl Charlie Sheen, rozzuřil se a vyhlásil své kolegyni válku. Nejdřív s ní odmítal být současně na place a potom ji rovnou nechal ze sitcomu vyrazit.

„Potvrzujeme, že Selma Blair se nevrátí do seriálu Anger Management a přejeme jí vše nejlepší,“ uvedla společnost Lionsgate v oficiálním prohlášení. Místo Selmy by teď měla do sitcomu přijít Mila Kunis. Tu herec velmi prosazuje už od desáté epizody. Za každý díl má nová hvězda údajně dostat milion dolarů.

Seriál Angel Management je inspirovaný filmem Kurz sebeovládání z roku 2003. Sheen v seriálu hraje terapeuta v kurzu sebeovládání, který svými neobvyklými metodami způsobuje chaos v životech svých pacientů.

Sheenovi přineslo zatím největší popularitu jeho účinkování v seriálu Dva a půl chlapa (2003). Hrál tu sukničkáře a starého mládence Charlieho Harpera. Seriál měl úspěch a ze Sheena se stal nejlépe placený televizní herec na světě. Za svůj výkon získal čtyři nominace na cenu Emmy a dva Zlaté glóby.

Sheen bude nejspíš opravdu problémová osoba. Ale ani jeho popularita ho nezachránila před vyhazovem. V sitcomu Dva a půl chlapa musel skončit poté, co veřejně v médiích napadl tvůrce seriálu. Nahradil ho herec Ashton Kutcher.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také