TopStar

5. března 2018 16:00

Ilona Blašková

Rozzuřený Elton John přerušil koncert a odešel z podia. Může za to fanoušek

Zpěvák Elton John (70) má v oblibě zvát své věrné fanoušky na podium k pianu, kde hraje. Odteď si to už sakra rozmyslí! Protože čeho je moc, toho je příliš! Co se stalo?

Pěvecká legenda si nemá problém pozvat fanoušky během svého vystoupení na jeviště. Tentokrát se však jeden přehnaně nadšený fanoušek přiblížil víc, než bylo Eltonovi příjemné. A pohár definitivně přetekl!

Na jeho posledním koncertě v Las Vegas během skladby s názvem Saturday Night’s Alright for Fighting, se jeden horlivý fanoušek rozhodl, že se zpěváka dotkne. Opakovaně se na něj sápal a dokonce mu chtěl pomoci s hraním na klávesy. Zpěvák se musel odvracet od mikrofonu a snažil se fanouška usměrnit. „Vypadni! Jdi do p**ele!“ řekl mu. Ale nemělo to žádný účinek. Když už toho měl dost, zvedl se a odešel uprostřed písničky. Tu pak kapela dohrála bez něj.

Poté byli diváci požádáni, aby se vrátili zpět na svá místa. Když Elton v zákulisí trochu vychladl, vrátil se zpět na jeviště a všem přítomným oznámil: „Už nikdy nebudete chodit na podium! Tohle jste po**ali!“ Poté se k tomu už nevracel a začal hrát píseň The Circle of Life z pohádky Lví král. Dotyčného drzého fanouška, který se pravděpodobně nechal unést emocemi, vyvedla ochranka ven z budovy.

Sdílejte článek
Štítky Elton John

Přečtěte si také