TopStar

11. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Růžová smršť: Lady Gaga šla za družičku

Kontroverzní zpěvačka Lady Gaga se o víkendu objevila na svatbě v Cabo San Lucas v Mexiku. Byla pohublá a mezi hosty skoro neviditelná.

Lady Gaga šla za družičku Bo O´Connor, své nejlepší kamarádce ze školy. Tentokrát si odpustila i jindy obvyklý šokující outfit. Gaga kromě teatrální blonďaté paruky a černých očních linek nepůsobila nijak extravagantně. V růžových šatech vypadala velice elegantně. Mezi ostatními družičkami se skoro ztratila.

I když Gaga vyvolala svou přítomností na svatbě obrovský ohlas, snažila se držet se co nejvíce stranou. Svou roli hlavní družičky ale odvedla na jedničku. Na svatbu přijela Lady Gaga sama. Její partner, herec Taylor Kinney, totiž právě natáčí film s Cameron Diaz.

Sedmadvacetiletá zpěvačka v poslední době viditelně zhubla. Říká, že hodně pracovala, a tak šla kila dolů skoro sama. Lady Gaga od dětství nikdy neměla úplně kontrolu nad svou váhou a velmi tím trpěla.

Teď se ale situace změnila. Gaga váhu přestala řešit. Velkou roli v jejím postoji k tělu a jídlu ale hraje i její přítel Taylor. „Má mě rád spíše zaoblenější,“ prozrazuje zpěvačka. „Já jsem zase zjistila, že když jím a žiju zdravě, cítím se mnohem líp a jsem tak nějak šťastnější,“ dodává.

-juf-


Přečtěte si také