TopStar

15. února 2018 12:43

Ryan Reynolds a jeho kulinární dovednosti: Pro nyní upekl své ženě valentýnský dort

Hollywoodský herec Ryan Reynolds (41) byl jedním z těch, kteří popřáli na sociálních sítích svým drahým polovičkám šťastného Valentýna. Na svém Instagramu Reynolds předvedl dort, který upekl své drahé, herečce Blake Lively. Dali byste si ho taky?

Herec se rozhodl, že není lepšího dárku než ten, který je udělán vlastnoručně. Pro svou krásnou ženu upekl dort, který vypadá velmi chutně. ‚‚Upekl jsem tento dort pro svou milou. Cukrová glazura je ve skutečnosti lepidlo, protože nejsem odborník přes dorty,‘‘ napsal megalomanský herec ke svému instagramovému příspěvku.

Není to tak dávno, co se Blake Lively vysmála na svých sociálních sítích svému muži také. Pečení vánočního cukroví se jako správná hospodyňka chtěl ujmout Ryan a takhle to dopadlo: ‚‚Ryan dělal cukroví. Je šikovný,“ napsala Lively ke svému příspěvku.

‚‚Být otcem, to je jeden z nejkrásnějších pocitů na Zemi. Samozřejmě nepočítaje ty roky, které jsem se svým dítětem strávil já,“ napsal Reynolds kdysi k jednomu ze svých twitterových příspěvků. Všichni v Hollywoodu vědí, že herec je jedním z největších trollů vůbec. Stejně ironická je i jeho vyvolená Blake Lively. K narozeninám svého muže zveřejnila herečka fotku s jeho kolegou Ryanem Goslingem, kdy svého manžela odstřihla a připsala: ‚‚Vše nejlepší, lásko.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také