TopStar

16. listopadu 2017 20:00

Ryan Reynolds v novém zábavním teaseru filmu Deadpool 2

V květnu příštího roku se 41letý lamač ženských srdcí Ryan Reynolds vrátí na filmová plátna v podobě věčně upovídaného, intelektuálního vraha ve snímku Deadpool 2. První záběry z pokračování světového trháku podle komiksu Marvel se objevily na sociálních sítích loni na jaře. Nyní se mohou fanoušci konečně kochat záběry novými, protože tvůrci zveřejnili úplně nový teaser.

V prvních záběrech si Deadpool zkouší zahrát na amerického populárního malíře Boba Rosse, který je znám především svými výukovými videi. Herec Ryan Reynolds v převleku superhrdiny a ještě navíc Boba Rosse učí diváky malovat krajiny a až na konci videa jsou představeny nové záběry z očekávaného filmu.

Reynolds si poprvé zahrál nesnesitelného a nezničitelného Deadpoola ve filmu X-Men Origins: Wolverine z roku 2009 a posléze přišel snímek Deadpool (2016) od režiséra Tima Millera. Pokračování si však vzal na starost režisér David Leitch a druhý díl je tedy plánován na 31. května 2018.

Holy fuck-knuckles! Deadpool and gang is back baby! #AustinETP #Marvel #20thCenturyFox #DavidLeitch #RobLiefeld #StanLee #Deadpool2 #Deadpool #RyanReynolds #MorenaBaccarin #JoshBrolin #TJMiller #BriannaHildebrand #ZazieBeetz #LeslieUggams #KaranSoni #StefanKapicic #ShioliKutsuna #WadeWilson #Vanessa #Cable #NathanSummers #Weasel #NegasonicTeenageWarhead #NTW #Domino #Dopinder #BlindAl #Colossus

Příspěvek sdílený Austin Ennest (@austinetp), Lis 15, 2017 v 11:56 PST

Připomeňme si, že Ryan Reynolds byl změnou režiséra zaskočen a zklamán. Herec si je jistý, že za slávou a úspěchem prvnotního dílu Deadpoola byl právě Tim Miller. Při odchodu režiséra se rozhodl natáčecí plochu opustit i holandský zvukař a skladatel Tom Holkenborg, Ačkoli ještě není představen druhý díl slavného snímku, už se hovoří o přípravách třetího dílu. A jak to dopadne? Uvidíme za půl roku.


Přečtěte si také