TopStar

9. července 2013 16:36

Ivana Nádvorníková

Rybová versus Vlasáková: Nenávist!

Herečky Linda Rybová a Lenka Vlasáková na sebe půl léta křičely. Co je k tomu vedlo? Natáčení nových dílů oblíbeného seriálu Cesty domů II. Podzimní série začíná dnes, premiérové dily uvidíte vždy v pondělí a středu ve 20:15 na Primě.

Příčinou nesváru mezi oběma ženami je… jako obvykle chlap. Postava Ivany (Linda Rybová) se po roční pauze vrátí z psychiatrické léčebny a upne svou pozornost na rodinu syna Dana (Martin Kraus). Jeho partnerka Valérie (Lenka Vlasáková) z toho pochopitelně nemá žádnou radost.

„Ivana má za sebou sice otřesnou zkušenost, ale nijak se z ní nepoučila. Vypadá to, že je pořád stejná. Společného s ní nemám snad, proboha, nic,“ děsí se Linda, rozesměje se a pokračuje: „Nechápu, proč se Ivana tak chová, ale ráda ji hraju. Snažím se hrát ji trochu s lehkostí a zábavně. Většinou to nejde, protože je zlá. Tak se alespoň snažím, aby nebyla zlá takzvaně na první dobrou,“ říká Linda Rybová.

„Ve scénáři mám napsané některé vyhrocené scény s Lenkou Vlasákovou. Naše postavy se v ději nemají rády. Lenka je jinak moje velká kamarádka. Jsem zvědavá, jak se nám to bude hrát,“ říká Linda. Ivana umí lidi dostat přesně tam, kam potřebuje. „Taky dokážu být přesvědčivá, když je to potřeba nebo když vím, že mám pravdu. Ale s fakty nepracuju tak jako Ivana. Rozhodně nejsem žádná manipulátorka,“ vysvětluje herečka.

Zdá se, že o emoce v nové sérii nebude nouze!

TiP Prima-Style.cz:Sledujte obě herečky, jak si poradí s nevšedním úkolem. Linda Rybová (37) je totiž o čtyři roky mladší než Lenka Vlasáková (41), jejíž tchyni hraje!

Více o seriálu Cesty domů ZDE

-red-

Mohlo by vás zajímat:

V seriálu bude hrát i Vincent, syn Veroniky Žilkové

Co na seriál říká dcera Markéty Hrubešové Christel


Přečtěte si také