TopStar

7. září 2018 15:58

Ilona Blašková

Rytmus měl autonehodu. S vypůjčeným sporťákem skončil v “pangejtu“!

Rapper Rytmus má vášeň pro rychlá a drahá auta. Tentokrát se mu to ale moc nevyplatilo. S vypůjčeným luxusním vozem v hodnotě 2 miliony korun skončil v příkopu!

Kromě nového luxusního hnízda, které pořídil za 15 miliónů korun, zvažoval i koupi nového sporťáka značky Nissan GT-R black edition za 80 tisíc eur, což je v přepočtu 2 milióny korun. Vůz si v autosalónu vypůjčil na zkušební jízdu, avšak moc spokojený nebyl.

V úterý večer jel po dálnici D1 z Bratislavy do Sence a na dvacátém kilometru dostal na mokré vozovce smyk a havaroval. S vypůjčeným luxusním vozem skončil v příkopu. Naštěstí vyvázl bez zranění. Na místo vyjeli záchranné složky, se kterými rapper spolupracoval, ale poté se snažil, dostat se co nejrychleji pryč. „Na místě se po vyhodnocení všech okolností zjistilo, že nejde ani o škodní událost, ale o dopravní nehodu. Ke zranění osob v této souvislosti nedošlo," řekl mluvčí Krajského ředitelství PZ v Bratislavě Michal Szeiff.

Rytmus na sebe moc pyšný asi není a nejraději by byl, aby se to ututlalo. Ani se nedivíme, když naboural nové auto, které nebylo jeho. „Jednalo se o předváděcí vozidlo. Jeho původní cena byla 104 200 eur, cože je zhruba 2 600 000 korun, snížená byla později na 79 990 eur, tedy 2 miliony korun. Měl ho půjčené," uvedl zdroj slovenskému deníku Nový Čas. Autosalon i Rytmus mlčí a k věci se nechtějí vyjadřovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také