TopStar

24. ledna 2019 08:00

Tereza Šulcová

Rytmus o Jasmině Alagič: „Nosí pod srdcem našeho syna!“

Slovenský rapper Patrik Vrbovský, kterého každý zná pod pseudonymem Rytmus si právě užívá na Maledivách se svou snoubenkou Jasminou Alagič. Na Vánoce pár potvrdil, že čekají miminko. Nedávno se jeho budoucí žena svěřila svým fanouškům na Instagramu, že čekají syna.

Rytmus řekl o své budoucí ženě, že je to jeho životní láska. „Nejdůležitější žena mého života,“ napsal pod fotku, kde je Jasmina v bazénu. Právě ona oznámila na svou sociální síť, že čekají chlapečka. Je tedy pravděpodobné, že Jasmina má za sebou první podrobný ultrazvuk, který bývá ve 12.týdnu těhotenství. Právě na tomto ultrazvuku se při větším štěstí dá odhadnout, zda budoucí maminka čeká holčičku, nebo chlapečka. Pokud ne, tak další podrobný ultrazvuk je ve 20.týdnu těhotenství, kde se pohlaví miminka dá odhadnout velice přesně. Ale ani nejnovější technologie nejsou stoprocentní, a tak je dobré pro jistotu počítat i s druhou variantou.

Rytmus ležící na lehátku s čerstvým kokosem v ruce děkoval Bohu za to, jaký život vede. „Pane bože děkuji ti, za tyto možnosti. Slibuji, že se nadále nebudu vymlouvat, stěžovat, ale makat, abych si dopřál. Slibuji, že nebudu plýtvat časem a budu rozvíjet možnosti, které si nám lidem dal. Děkuji ti za vůli, sílu nevzdat se a krásnou ženu - rodinu.“

Jasmina se také podělila o krásné vyznání. „Se synem v bříšku! Nebudu dělat tajemství ohledně pohlaví přijde mi to zbytečné. Jsem šťastná a hrdá budoucí máma našeho malého bengora a proto stejně jako bych se o to podělila před lety se o to dělím i teď, protože stále jsem to JA úplně ta samá.“ Zajímavostí je, že Bengoro je název skladby právě od Rytmuse.

Sdílejte článek

Přečtěte si také